Skip links

Co děláme

Možnosti výroby a poskytované služby

V poslední dekádě jsme dodali kovové díly do států napříč celou Evropou i do USA. Výroba vašich kovových dílů u nás je skvělou volbou. Během celého výrobního procesu provádíme důkladné kontroly, dodržujeme přesné specifikace. Naším cílem jsou spokojení zákazníci, kterých máme během mnoha let zkušeností velké množství. Kontaktujte nás ještě dnes.

01

Výroba
a zpracování

Nejčastěji využívané služby:

strojní nebo CNC obrábění

soustružení

frézování

broušení

vrtání a řezání

vysekávání

laserové pálení

02

Další služby v kovovýrobě

Součástí zakázek jsou také doplňkové a finální úpravy výrobků:

ohraňování

osazování lisovacími prvky

lisování

ohýbání

nýtování a svařování

lakování, zinkování a eloxování

03

Montáž a balení

Rádi vás podpoříme s montáží a balením. Dodáme vám tak kompletní produkt i s připraveným obalem přesně na míru. Po vyřízení objednávky tak dostanete produkt rovnou připravený k prodeji včetně obalového materiálu.

Povrchovou úpravu kovových výrobků zajišťujeme v České republice. Nejběžnější variantou povrchové úpravy bývá práškové lakování nebo galvanizace (tepelná nebo elektrolytická).

Vysekávání, pálení laserem

Laser, vysekávací centrum a ohraňovací lisy.

Ohýbání a lisování

Zpracování plechů je naší specialitou.

CNC - soustružení, frézování

Obrábění kovových dílů na pětiosém CNC centru s 3D kontrolou.

Svařování

Rámy a stavební konstrukce spolehlivé a rychlé dodávání.

Další možnosti

Kvalita kovových součastí

Kvalita je pro BOHEMIA metal parts velmi důležitá a proto s Vámi rádi spolupracujeme. Výkresy překladáme do českého jazyka. Rádi vám vysvětlíme pro jaký účel jsou výrobky vyráběné. Zároveň navštěvujeme výrobce a kontrolujeme společně kvalitu, aby výrobky odpovídaly výkresům a zadaným podmínkám.

Pracujte s námi

Během výrobního procesu lze spolupracovat i s externími odborníky na kvalitu, abychom se ujistili, že dostanete dokonalé produkty v tom správném množství a z přesně specifikovaného a odpovídajícícho materiálu. Naším cílem je optimalizace výroby a montáže kovových výrobků s cílem na kvalitu.