Skip links

O nás

Naše společnost

BOHEMIA metal parts poskytuje kompletní služby dle vašich požadavků od začátku do konce. Dodáváme kovové díly vyrobené v České republice za rozumné ceny. Postaráme se o celý proces výroby a dodávky.

Dle dodané technické dokumentace vám vytvoříme cenovou nabídku na kovové díly. Poté se spolu s našimi subdodavateli postaráme o výrobu a zajistíme, že vaše finální produkty budou správně a bezpečně doručeny. Dbáme také na kvalitu dodávaných ocelových výrobků a díky důkladné péčí zajistíme hladký průběh výroby až po dodání. 

Aktivně hledáme zakázky v zahraničí, s jejichž realizací oslovujeme vhodné české dodavatele, kteří se rozhodnou s námi spolupracovat. Vám odpadnou starosti s hledáním odběratelů a Vaše výrobky se dostanou do světa.

Pro naše české dodavatele zajišťujeme zakázky v EU

Kvalita a moderní technologie

Kovové díly vyráběné u nás jsou skvělou volbou pro menší i větší zakázky.

Materiály a vybavení

Dbáme na zajištění výroby za pomoci moderních technologií na strojích od předních výrobců. Základem jsou kvalitní materiály jako ocel, nerezová ocel, měď, mosaz, bronz, hliník, hlubokotažné plechy a plast.

Konečné úpravy výrobků

Na základě požadavků bývá součástí zakázek také zajištění následných tepelných zpracování a povrchových úprav (pozinkování, práškové lakování v odstínech RAL, eloxování, chromování, niklování atd).

Obaly a doprava

Balení pro odběratele zajišťujeme podle předem daných požadavků, včetně tištěných manuálů a zákaznického loga na obalech.

Dodavatele také nezatěžujeme starostmi s dopravou, kterou si zajišťujeme sami.

Kvalita

Jsme nároční na sebe a na naše dodavatele, od kterých očekáváme, že budou schopni dodávat výrobky na základě standardních postupů, které zahrnují certifikace ISO, provádět důslednou kontrolu oddělením kvality a vystavovat měřící protokoly.

Přejete si získat cenovou nabídku na vlastní kovové díly?

Kovové díly jsme již vyráběli pro mnoho zákazníků z různých zemí. Především pak z Nizozemí, Belgie, Polska, Švýcarska, Dánska a dokonce i USA. Kovové výrobky vyráběné v ČR si u našich zákazníků rychle získávají na oblibě. Kontaktujte nás ještě dnes a my se postaráme o to, aby váš čas a peníze byly vynaloženy s maximální kvalitou. Zašlete nám poptávku a o zbytek se postaráme my!