Skip links

Ohýbání a lisování

Zpracování plechů je naší specialitou.

Správným ohraněním dostane plechový výrobek pevnost, kterou je možné ještě zvýšit svařováním hran. Samozřejmě, že tomu musí předcházet laserové řezání a zahloubení otvorů.

K ohýbání plechů použiváme ohraňovací lisy obvykle od 35 t do 200 t:
Ohranění až do šířky 2500 mm při tloušťce plechu až do 8 mm včetně.

Ohranění až do šířky 3000 mm při tloušťce plechu max. 4 mm.

Při dokončovacích pracích na výrobcích často využíváme práškovací centrum a stříkací boxy, kde se používají jen ekologické práškové barvy bez obsahu těžkých kovů. Osazení prvky jako jsou lisovací matice či distanční sloupky obvykle provádíme na osazovacích automatech.

Ukázky realizací

Další možnosti

Kvalita kovových součastí

Kvalita je pro BOHEMIA metal parts velmi důležitá a proto s Vámi rádi spolupracujeme. Výkresy překladáme do českého jazyka. Rádi vám vysvětlíme pro jaký účel jsou výrobky vyráběné. Zároveň navštěvujeme výrobce a kontrolujeme společně kvalitu, aby výrobky odpovídaly výkresům a zadaným podmínkám.

Pracujte s námi

Během výrobního procesu lze spolupracovat i s externími odborníky na kvalitu, abychom se ujistili, že dostanete dokonalé produkty v tom správném množství a z přesně specifikovaného a odpovídajícícho materiálu. Naším cílem je optimalizace výroby a montáže kovových výrobků s cílem na kvalitu.