Skip links

Vysekávání, pálení laserem

Laser, vysekávací centrum a ohraňovací lisy

Řezání plechu už dávno není pouze záležitostí nůžek. Pro řezání využíváme lasery s řezáním až do hloubky 14 mm. Rozměry řezaného plechu může být až 2000 x 3000 mm.

Pálení (řezání) laserem umožňuje výrobu velmi přesných výpalků s tolerancí +/- 0,1 mm (opakovatelná 0,05 mm) bez dodatečného opracování do síly 14 mm. Touto technologií je možné vyrábět jednotlivé kusy i velké série. Pro finální začištění pomůže i čistící stroj, který odstraňuje okuje a otřepy z výpalků.

Maximální parametry pro výrobu přesných polotovarů na našich laserech, vysekávacích centrech a ohraňovacích lisech:
Laser: formát plechu 1 250 mm x 2 500 mm maximální tloušťka plechu 5 mm.

Laser: formát plechu 2 000 x 3 000 mm maximální tloušťka plechu 14 mm.

Vysekávací centrum (vysekávání plechů): formát plechu 1 250 mm x 2 500 mm maximální tloušťka plechu 3 mm.

Ukázky realizací

Další možnosti

Kvalita kovových součastí

Kvalita je pro BOHEMIA metal parts velmi důležitá a proto s Vámi rádi spolupracujeme. Výkresy překladáme do českého jazyka. Rádi vám vysvětlíme pro jaký účel jsou výrobky vyráběné. Zároveň navštěvujeme výrobce a kontrolujeme společně kvalitu, aby výrobky odpovídaly výkresům a zadaným podmínkám.

Pracujte s námi

Během výrobního procesu lze spolupracovat i s externími odborníky na kvalitu, abychom se ujistili, že dostanete dokonalé produkty v tom správném množství a z přesně specifikovaného a odpovídajícícho materiálu. Naším cílem je optimalizace výroby a montáže kovových výrobků s cílem na kvalitu.